Kalendarz

maj 2024
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Imieniny

Dziś imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

Pani dyrektor i panie z grupy "Biedronki" składają podziękowania Rodzicom i Dzieciom za uznanie wyrażone pięknym bukietem kwiatów.

Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy zaangażowali się w kolejne już - XXIII - Łukowskie Uliczne Biegi Niepodległości. Byliśmy najliczniejszą grupą! Dziękujemy!

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w udział dzieci w XXII Łukowskich Ulicznych Biegach Niepodległości.

Panie i dzieci z gr. BIEDRONKI składają szczególne podziękowanie p. Maciejowi Fajzetel za przekazanie na rzecz grupy zakreślaczy oraz papieru ksero.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za włączenie się w organizację wycieczki, wspólne świętowanie Urodzin Grupy i Dnia Chłopaka oraz zapewnienie dzieciom powrotu do przedszkola.

Dziękujemy p. Maciejowi Fajzetel za zaproszenie dzieci do apteki szpitalnej.

Panie i dzieci z gr. KRASNOLUDKI serdecznie dziękują wszystkim rodzicom za pomoc w zakupieniu strojów dla krasnoludków, a w szczególności p. Joannie Kuśmierczyk, p. Iwonie Miszczak i p. Dorocie Szcześniak.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w zorganizowaniu wycieczki do Jednostki Wosjkowej i ogniska integracyjnego z udziałem żołnierzy. P. Dorocie Szcześniak za podarowanie grupie zastawy jednorazowej do konsumpcji, p. Iwonie Miszczak za załatwienie busa dla rodziców i dzieci.

Dziękujemy p. Katarzynie Wielgosz za zaproszenie do ZOZ - Łuków na zwiedzanie oddziału rentgenowskiego, ratowniczego, gabinetu USG i tomografii komputerowej.

Panie i dzieci z gr. SMERFY serdecznie dziękują p. Żanecie Kryczce za wyposażenie grupy w różne elementy dekoracyjne oraz zasponsorowanie drobnych zabawek na nagrody.

Dziękujemy p. Łuckiewicz za zakupienie płyt i przegranie zdjęć z wycieczki dla wszystkich dzieci z grupy.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc z okazji Jubileuszu przedszkola oraz tym, którzy uczestniczą w życiu grupy, biorą udział w konkursach, pomagają w organizacji wycieczek  i imprez.

 Panie i dzieci z gr. MISIE serdecznie dziękują Rodzicom Amelki B., Adama, Natalki, Maćka, Agnieszki, Mikołaja, Kuby S. , Klaudii za przygotowanie poczęstunku na Festyn, zorganizowanie grilla, oraz pomoc podczas uroczystości 30-lecia Przedszkola "Szczęśliwa Siódemka".

Dziękujemy również wszystkim Rodzicom z grupy "Misie" za sprawne zorganizowanie stolików i krzesełek na Festynie Przedszkolnym.

Dziękujemy mamie Kuby S. za zorganizowanie upominków z okazji Dnia Chłopca.

Prosimy jednocześnie o zapraszanie dzieci z naszej grupy do miejsc swojej pracy (jeśli jest to możliwe i bezpieczne dla dzieci) . Serdecznie zapraszamy również do przedszkola i podzielenie się z dziećmi swoimi zainteresowaniami i pasjami. Będzie nam miło gościć Państwa w naszej sali.

 

Panie i dzieci z gr. CHOCHLIKI serdecznie dziękują tacie Jasia P. za przygotowanie kiełbasek z grilla na festynie jubileuszowym.

Dziękujemy rodzicowm: Laury, Jasia P., Weroniki Rz., Michała, Weroniki P., Igora, Jasia Z., Asi, Oskara Sz., Piotrusia, Amelki, Oliwki, Magdy oraz Olgi za pomoc w przygotowaniu słodkiej niespodzianki do rożków obfitości na uroczystość Pasowanie przedszkolaka.

Dziękujemy mamie Oskara Sz. oraz Amelki za przygotowanie prezentów mikołajkowych dla naszych Chochlików.

Dziękujemy rodzicom Igora, Oskara M., Jasia Z., Piotrusia, Zosi, Michała, Julity, Dawida W., Weroniki P., Olgi, Weroniki Rz., Jasia P. za pomoc w przygotowaniu słodkiego poczęstunku dla gości z okazji Dnia Babci i Dziadka.