Dziś imieniny obchodzą: Felicja, Teofil, Zyta

Spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej

15 maja starszaki odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną. Panie z wypożyczalni i czytelni dla dzieci przygotowały kukiełkowe przedstawienie dla przedszkolaków. Dzieci odgadywały tytuły bajek. Było to bardzo miłe i radosne spotkanie. Ponadto dzieci miały okazję pooglądać i poczytać książki, które znajdują się zbiorach biblioteki.

Spotkanie w filii Biblioteki Miejskiej

Dnia 17 maja dzieci z gr. „Słoneczka” wzięły udział w konkursie pod hasłem „Podróże lokomotywą Pana Tuwima”. Spotkanie odbyło się w filii Biblioteki Miejskiej na osiedlu Unitów Podlaskich. Pani Mariola przygotowała dla dzieci ciekawe pytania i zagadki. Przedszkolaki sprawnie je rozwiązywały i wszystkie zdobyły tytuł „Znawcy wierszy Juliana Tuwima”. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Nauczycielki z gr. „Słoneczka”

Spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Spotkanie w filii Biblioteki Miejskiej

Nauczycielki z gr. „Słoneczka”