Dziś imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena

Rok szkolny rozpoczęliśmy wyprawą do pobliskiego lasu. Humory, pogoda i towarzystwo Motylków - dopisały. Zobaczcie sami, jak było miło!!! ;)

Mimo tego, że niekiedy psocimy, doczekaliśmy się wizyty upragnionego grudniowego GOŚCIA!! Święty Mikołaj zawitał także do nas!!

Nie był to jednak koniec atrakcji!! Po obiedzie nasze panie przygotowały MIKOŁAJKOWY SEANS FILMOWY! Byyyyło baaaardzo ciemno, jak w prawdziwym kinie! :-) Nie zabrakło również czegoś do chrupania!!

20 listopada spotkaliśmy się z Rodzicami, aby wspólnie świętować Dzień Pluszowego Misia! Dodatkowo była to wspaniała okazja do własnoręcznego stworzenia misia, niezbędnego do udziału w akcji "Mały Miś w świecie literatury", do której się przyłączyliśmy! Serdecznie dziękujemy Rodzicom za obecność i wspaniałe misie!!! :-)

Bawiąc się- ćwiczymy, ćwicząc - bawimy!! Tym razem nóżki naszych Kwiatków dotykały różnych materiałów, co bardzo podobało się dzieciom :)

Utrwalamy literki, jednocześnie ćwicząc paluszki!

"Bo jak nie my, to ktoo..?"

A dziś święto większości naszej grupy, czyli Chłopców! W związku z tym bawiliśmy się w najlepsze na sali zabaw w Zielonym Gaju!

TAAK! To był TEN dzień! Dzień WYCIECZKI!!! Kwiatki od kilku dni nie mogły się już doczekać naszego wyjazdu do Lublina. Pierwszą atrakcją wycieczki był przepiękny spektakl w Teatrze Muzycznym - "Kot w butach". Następnie odwiedziliśmy największą wystawę klocków LEGO w Polsce!